Reference

Lenka Bernardová

závodnice

Aktivně využívá vodíkovou vodu Aquastamina při přípravě a zápasech.


Úspěchy:

Mistryně republiky 2017-2018, 1. a 3. místo na mezinárodním turnaji v Gliwicích, 1. místo na Slovakia cupu, 2. místo na Queens cupu, 2. místo na Queens of the ring, 1. místo na mezinárodním turnaji v Halle, účast na ME, první místo na mezinárodním turnaji v Bratislavě, člen SCM Plzeň a české reprezentace, 3. místo na mistrovství evropy 2019, 1. místo na mistrovství ČR mužů a žen 2019.

Přečíst vše

Jaroslav Kulhavý

Český cross-country biker

Stal se historicky prvním cross-country cyklistou, který vyhrál ve své disciplíně vše, co se dalo. Konkrétně jde o juniorského mistra Evropy a světa z roku 2003, bronzového medailistu z mistrovství světa 2007 v kategorii do 23 let, dvojnásobného mistra Evropy z let 2010 a 2011, vicemistra světa z roku 2010, mistra světa z roku 2011 a olympijského vítěze z Londýna z roku 2012. V roce 2011 zvítězil v celkovém hodnocení světového poháru. V roce 2014 získal světový titul v maratonu. Na olympijských hrách v Riu 2016 vybojoval stříbrnou medaili.

Kolostrum jsem objevil, když jsem měl neust...

Přečíst vše

Jan Laštůvka

Profesionální český fotbalista

Kdo je Jan Laštůvka?
Jan Laštůvka je český fotbalový brankář a bývalý reprezentant. Působí v klubu FC Baník Ostrava. Mimo jiné působil na klubové úrovni na Ukrajině, v Německu a Anglii. Jan Laštůvka je jedním z prvních velkých jmen, která oblékla naše rukavice. I to je pravděpodobně důvod proč může být hrdým držitelem přezdívky „český gólman”.

Kariéra
Fotbal začal hrát jako útočník, ale po půlroce se nějakým způsobem dostal do brány. Jako malý hrával za dvě věkové kategorie, v té starší chytal a v té mladší hrál v útoku.

Jeho vel...

Přečíst vše

Jiří Prskavec

Český vodní slalomář

Narodil jsem se v květnu roku 1993, v té době oba mí rodiče aktivně dělali vodní slalom. Mámu jsem sice nikdy závodit neviděl, ale v mých začátcích mě na vodě učila jezdit právě ona. Zatímco táta závodil a máma byla manšaftová fyzioterapeutka, já jsem s nimi objížděl světové závody a sledoval všechno to závodní dění. To mě asi ovlivnilo nejvíc, protože už jako malý jsem si říkal: ,,Tady bych chtěl jednou startovat, takhle dobrý jednou budu.“ V osmi letech jsem začal trénovat pod vedením mámy a po roce si mě převzal táta, který mě trénuje dodnes. Už odmala bylo mým snem stát se jedním z nejl...

Přečíst vše

Kateřina Smutná

Běžkyně na lyžích

Ahoj Katko, děkuji za to, že sis udělala čas na rozhovor. Můžeš nám trošku zrekapitulovat svou sportovní kariéru, tvé úspěchy a plány do budoucna?

V 90. letech minulého století (haha) jsem začala s během na lyžích. Ze začátku to nevypadalo, že ze mě vůbec něco bude. Jako dorostenka jsem ale získala několik titulů mistryně ČR a to byl impuls, abych ten sport začala brát vážně. V roce 2002 jsem byla zařazena jako juniorka do reprezentace A družstva žen, avšak to se moc nepovedlo (s tehdejším trenérem jsem fakt kámoška nebyla). Shodou různých okolností jsem pak spolu s...

Přečíst vše